Yükleniyor..

Destek & Yardım

Projenizi yaptırmaya karar verdiğinizde yüzyüze yada telefonla iletişimle gerekli bilgilendirme ve teyit yapıldıktan sonra süreç şu şekilde işler;

1- Hesabım linkinden 3 basit adımda kayıt olursunuz.
2- Almak istediğiniz uygulama sayfasından gerekli seçenekleri doldurarak sepete ekler, sipariş oluşturursunuz.
3-Karşılıklı hakların güvece altına alındığı Mbosoft Hizmet sözleşmesi hazırlanarak tarafınıza iletilir. Islak imzalı olarak bize tekrar gönderilir. Sözleşmede belirlenen koşullara ve ödeme yöntemine göre ödeme gerçekleştirilerek süreç başlar.

Ürün sipariş sayfasında projeniz için platform seçmeniz gereklidir. Mbosoft’ta mevcut tüm uygulamalar ayrılmaz bir bütün olarak kendi websiteleri ile entegre çalışmaktadır. O açıdan uygulama için website seçimi zorunludur. Mbosoft mevcut websiteleriniz için uygulama entegrasyonu vb. yapmamaktadır.

Seçebileceğiniz platform tercihleri:

  • Website
  • Website + Android
  • Website + IOS
  • Website + Android + IOS

Mbosoft tüm projelerinde “Yıllık Lisanslama” özelliği kullanmaktadır. Lisans Mbosoft ve son kullanıcın proje haklarını tam anlamıyla koruma altına almaya yardımcı bir araçtır. Yapılan tüm projeler ilk yıl ücretsiz lisanslanmakta sonraki yıllar ise cüzi bir ücretlendirme ile hizmet devam etmektedir.

Yapılan projeleriniz için eğer kendi barındırma hizmetiniz bulunmuyorsa extra bir seçenek olarak projelerinizin Mbosoft tarafından barındırılmasını isteyebilirsiniz. Bu seçenek size cüzi bir ücretle projelerinizin tüm barındırılma ve takip işlemlerinin Mbosoft tarafından yapılmasını sağlayacaktır.

Yaptırmak istediğiniz projelerin mobil uygulamalarını eğer Google Play ve Apple Appstore Developer hesaplarınız bulunmuyorsa Mbosoft market hesaplarında yayınlayabilirsiniz. Bu seçenek sizi mobil uygulamalarınızın market yayınına hazırlanması, sertifika oluşturma işlemleri, bakım, güncelleme vb. gerekli işlemlerden kurtararak, tüm bu işlemlerin Mbosoft tarafından profesyonel bir şekilde çok daha uygun bir ücretle gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Mbosoft yapılan tüm projeler için 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek, bakım ve güncelleme hizmeti sunmaktadır. Projelerinizin stabil ve güncel bir şekilde yayın hayatına devam etmesi için arzu ederseniz uygun koşullarla teknik destek ve bakım hizmetinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Mbosoft olarak farklı iş alanlarına yönelik hazırlanan projeleri uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile son kullanıcıya sunmayı amaçlıyoruz. Esnek ödeme planları ile tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor, peşin ödemelerde de seçilen projeye göre değişmekle birlikte kuponlarla extra indirimler sağlıyoruz. Sitede oluşan fiyatlara KDV dahil değildir!

Web sitemizdeki deneyimlerinizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.