0

GELECEĞİN EĞİTİM VE KAZANÇ FIRSATINDA SİZ DE YERİNİZİ ALIN!

0
Uygulama Sayısı
0
Kart Sayısı

NEDEN MBOSOFT?

Çocuklarımızı Yakından Tanıyoruz!

Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan bu uygulamaları eğitimcilerimizle çocuklarımızın gelişimsel dönem özelliklerini ve psikomotor becerilerini göz önüne alarak geliştiriyoruz.

Eğlendirerek Öğretiyoruz!

Artırılmış Gerçeklik eğitim uygulamalarımızla çocuklarınızın yalnızca görerek değil; işiterek, hissederek, düşünerek, içselleştirerek, eğlenerek ve etkileşime girerek okul öncesi ve ilköğretim müfredatında belirtilen temel davranışları ve yaşamsal becerileri kazanmalarını sağlıyoruz.

Sürekli Gelişim

Mbosoft olarak; geliştirilebilir, sürdürülebilir, desteklenebilir, ulaşılabilir daha verimli ve yararlı uygulamalar geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Markanızı Tanıtıyoruz

Değişen ve gelişen teknolojilere uygun olarak sürekli geliştirilen uygulamalarımız sizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde özelleştirilerek, markanızı güçlendirici ve tanıtımınıza katkı sağlayıcı etkili bir eğitim ve reklam aracına dönüşüyor.

Zorlama Taahhüt Yok!

Size kendi çalışma koşullarınız ve yöntemlerinizle satış yapıp kazanç sağlamanız için özgür bir çalışma olanağı sunuyoruz! Herhangi bir taahhüt, zorlama olmadan yalnızca birkaç adımda üye olarak referans linkinizle kazanç sağlamaya başlayabileceğiniz bir iş ortaklığı vaat ediyoruz.

Risksiz Yatırımsız Başlangıç

Mbosoft İş Ortaklığı Programımız tamamen ÜCRETSİZ! Kazanç sağlamaya başlamak için herhangi bir Üyelik, herhangi bir Paket yada Uygulama satın almanız gerekmiyor! Yalnızca kayıt olun ve referans linkinizle davet etmeye başlayın!

Yüksek Satış Potansiyeli

Türkiye’nin İLK ve TEK Artırılmış Gerçeklik Eğitim Setinin alanında lider bir marka haline gelmesi için çalışıyor; okul öncesi, ilköğretim ve özel eğitim alanında yüksek verim ve satış potansiyeli olduğuna inanıyoruz.

% 20'ye varan Kazanç Oranları

%3 komisyon ile başlangıç yapabileceğiniz Mbosoft İş Ortaklığı programımızda %20’ye varan komisyon oranları ile yüksek kazanç fırsatları sunuyoruz.

KİMLER İÇİN UYGUN OLABİLİR?

  • Anaokulu Yönetici ve Öğretmenleri
  • Okul Öncesi Öğretmenleri
  • Özel Eğitim Yönetici ve Öğretmenleri
  • Tüm Eğitimciler
  • Satış Pazarlama Uzmanları
  • Girişimciler
WeCreativez WhatsApp Support
Aklınıza takılan bir konu varsa size yardımcı olmak için buradayız.
👋 Merhaba!