KURUMSAL

Hakkımızda
Hakkımızda

Mbosoft olarak çarpıcı ve modern web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz her web sitesi, tutkuyla ve aşkla yapılan çalışmaların dijital dünyadaki yansıması. Yenilikçi bir çalışma şeklimiz var, gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyoruz, diğer benzer ajanslardan daha düşük fiyatlar sunuyoruz.

Modern ve yenilikçi bir yaklaşımla uygun fiyatlı bir web hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Web siteleri fiyat ve kaliteye göre değişir ve her ikisinde de web tasarım ajanslarını karşılaştırmanızı öneririz. En ucuz olmasa da, paketlerimizi uygun fiyatlı hale getirmek için çok çalıştık ve sağladığımız kalite için en iyi değeri sunduğumuzu umuyoruz. Bizimle çalışmaya karar verirseniz, önceliğimiz kararlaştırılan zaman aralığında modern ve beklentilerinizi karşılayacak bir web sitesi sunmak olacaktır.Web siteniz yayınlanmadan önce ve sonra, harika bir deneyim yaşamanızı sağlayacağız. Otomatik telefon sistemlerimiz yok ve e-postaları yönetmek için otomatik yanıtlayıcı asistanlar kullanmıyoruz. Amatör bir ruhla profesyonel işlere imza atıyoruz.

Mbosoft olarak; geliştirilebilir, sürdürülebilir, desteklenebilir, ulaşılabilir ve güncel uygulamalar geliştiriyoruz. Değişen ve gelişen teknolojilere uygun olarak sürekli geliştirilmeye devam eden projeler sizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde özelleştirilerek, markanızı güçlendirici ve tanıtımınıza katkı sağlayıcı etkili bir reklam ve iletişim aracına dönüşüyor.

Son dönemlerde özellikle geleceğin teknolojilerinden biri olarak görülen Artırılmış Gerçeklik - AR (Augmented Reality) alanında ürün ve yazılımlar geliştiriyoruz.

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) / AR Alanında Yaptığımız Bazı Çalışmalar:

Artırılmış Gerçeklik Oyunları

AR Eğitim Uygulamaları

AR Mimari Uygulamalar

AR Mobilya Uygulamaları

AR Tıp/Sağlık Uygulamaları

AR Reklam/Tanıtım Uygulamaları

AR Müze Uygulamaları

AR Instagram Filtreleri